Masáže

 

Prečítajte si niečo o našich službách a zistite viac o masážach, ktoré sú pre Vás tie pravé.


Relaxačná masáž


Uvoľňujúca masáž vhodná pri bolestiach chrbtice či celého teľa, ktoré vznikajú vplyvom neustáleho stresu, z vykonávania denných činnosti v práci, škole či mamičiek na materskej dovolenke. Masér alebo masérka namieša olej vhodný práve pre vašu potrebu, či už ide o harmonizáciu, uvoľnenie alebo povzbudenie organizmu, aby sa docielil čo najlepší efekt masáže.

Športová masáž


Patrí k regeneračným procedúram, ktoré ovplyvňujú organizmus športovca v tréningovom či regeneračnom období. Jej účinkom je prekrvenie svalov, zahriatie tela a zvýšenie dráždivosti CNS (centrálnej nervovej sústavy) a tým zvýšenie pripravenosti organizmu na podanie vysokého výkonu.


Klasická masáž


Patrí medzi základné liečebné procedúry. Stimuluje krvný obeh a lymfatický systém, pomáha odstraňovať toxíny z tela a zachovávať pružnú pokožku.

Darčekový poukaz


Ak chcete obdarovať niekoho blízkeho jednou z našich masáží , radi Vám vyhotovíme darčekový poukaz podľa vášho želania.


Masáž TANTRA DE LUXE


Celotelová masáž, pozornosť sa venuje všetkým častiam Vášho tela vrátanie pohlavia a intímnych zón. Spája v sebe prvky klasickej masáže s tantra rituálmi (masáž prírodnými olejčekmi, jemné dotyky pierok, vejárov, rukavičiek..) Ide o rituál uctievania tela. Masáž je energizujúca a zároveň magicky erotická.

Masáž BODY TOUCH - NURU


Všetko je krásne, uvoľňujúce a príjemné. Ten kto chce zažiť niečo a vzrušujúce jednoznačne musí vyskúšať masáž BODY TOUCH. Je najintezívnejšou z tantra masáží. Pri masáži masérka používa nielen ruky, ale aj celé svoje odhalené telo. Krásne, nahé, naolejované a rozpálené telo masérky vyvoláva neskutočné vzrušenie. Masérka sa svojím telom jemne a zmyselne kĺže po Vašom tele, čo Vás vedie k vzrušeniu a sexuálnemu napätiu. Pocítite obrovské navýšenie energie v tele, ktorá prechádza do blahodarného stavu a úplnej harmónie. Účinok masáže pretrváva dlhú dobu.

Vzájomná masáž


Nechajte sa uniesť svojimi pocitmi. Pri vzájomnej masáži Vás tantra masérka prevedie rajom v pravom slova zmysle. Je to masáž plná dotykov, pri ktorej sa dokonale uvoľníte, V priebehu Vás masérka vyzve, aby ste masírovali jej rozpálené, naolejované telo, pripravené a naplno oddané iba Vám. S množstvom dotykov na celom tele si budete pripadať ako v raji. Spolu sa ponoríte do jedinečného zážitku a hlbokého relaxu.


Welness masáž


Welness masáž Je exkluzívny balík pre dokonály relax. Určená je hlavne pre naročných klientov. Masáž začína spoločným kupeľom, obohatená je o saunu a pokračuje tantra masážou podľa vášho vyberu.

Masáž prostaty


Je možné doobjednať ku každej z tantrických masáži. Jedná sa o vonkajšie a vnútorne stimulovanie prostaty.


Štvorručná masáž


Každu z tantra masáží je možné si vybrať aj ako stvoručnú masáž. Príjemné pocity su násobené dvomi. O vašu spokojnosť sa celý čas stará vami vybraná dvojica .

Párová masáž


Je určená párom, ktoré hľadajú spoločný relax, alebo si chcú okoreniť sexuálny život.